Animatorka dla dzieci

Dobra animatorka

Cześć, tu animatorka zabaw dla dzieci Olga. Prowadzę urodziny dla dzieci a także wszelkie inne imprezy dla dzieci w Żarach i miastach do 70 km od Zielonej Góry. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Imprezy dla dzieci

Interesuje Cię usługa organizacji urodzin dziecka? Idealnie! Mam szeroką ofertę atrakcji dla dzieci: jak gry i zabawy zręcznościowe, bańki mydlane i zamykanie w bańce, modelowanie cudów z balonów, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, kreatywny kącik, tatuaże brokatowe, tańce i układy taneczne. A to nie wszystko. Poniżej zobaczysz pełną ofertą.

Jako animator dla dzieci w Żarach i okolicach, oprócz urodzin dla dzieci, prowadzę wszelkie inne imprezy dla dzieci.
Czemu wybrać mnie jako animatora? Otrzymujesz najwyższą jakość popartą wieloletnim doświadczeniem, kilkunastoma kursami dla animatorów i artystów. Stawiam na jakość materiałów, zaangażowanie i podejście do dzieci.

Olga Wierzbicka

Urodziny tematyczne
Organizuję urodziny dziecka związane z różnym tematem.
Olga Wierzbicka
Profesjonalny animator zabaw dla dzieci.
Kilka lat doświadczenia.
Wiele ukończonych kursów.
 • Urodziny dla dziecka

  Organizacja urodzin dla dziecka wg potrzeb i upodobań. Mogą być urodziny tematyczne lub z wybranymi opcjami z poniższych

 • Modelowanie balonów

  Kręcenie balonów to opcja dla tych, którzy chcą mieć z balonów różne zwierzęta, postacie, superbohaterów, postacie z bajek, pojazdy itp.

 • Animacje na imprezach

  Zabawiam dzieci na piknikach, festynach, imprezach masowych. Gry i zabawy, śmieszne konkursy, stoiska dla dzieci.

 • Animator na wesele

  Jako animatorka weselna zajmę się dziećmi tak, by i one dobrze się bawiły na weselu. Bo wesele dla dzieci również może być super.

 • Animator dziecięcy

  Prowadzę wszelkie bale i imprezy dla dzieci. Zapraszam do kontaktu.

Przyjecię urodzinowe

czyli organizacja urodzin dziecka - to co możesz wybrać na imprezę urodzinową

Zapoznaj się z ofertą atrakcji dla dzieci na różne imprezy. Mam sporo sprzętu do zabawy a także głowę pełną pomysłów na ciekawe, śmieszne czy zręcznościowe zabawy. Po szczegóły zapraszam do kontaktu, gdzie omówimy Twoje potrzeby i przygotuję plan na idealną, wymarzoną imprezę dla dziecka/dzieci.

 • urodziny tematyczne

  np. pirackie, sportowe, dla księżniczki itp. Wedle potrzeb.

 • skręcanie balonów

  różne proste i zaawansowane cuda z balonów; małe, średnie i wielkie. Zwierzęta, postacie, bohaterowie z bajek, wzory, dekoracje

 • gry i zabawy

  wspólne gry i zabawy integrujące grupę albo; zabawy zręcznościowe, kreatywne

 • bańki mydlane

  małe i wielkie bańki mydlane; do tego zamykanie dzieci w bańce; dzieci mogą same puszczać bańki, jak również mogę zrobić pokaz baniek

 • malowanie twarzy

  proste oraz zaawansowane wzory i malunki na twarzy, rękach.

 • taniec i muzyka

  tańce z układami do popularnych i dynamicznych piosenek dla dzieci oraz starych i aktualnych hitów

 • konkursy

  konkurencje dla lubiących rywalizację, gdzie dodatkowo jest śmiech i dobra zabawa

 • organizacja urodzin

  całościowa organizacja przyjęcia urodzinowego. Animacje dla dzieci, gry i zabawy, konkursy, dekoracje. Daj znać, co chcesz, a wszystkim się zajmę

Miejsce imprezy

Żary i okolice – tak naprawdę pracuję wszędzie i w każdym miejscu, gdzie jest taka możliwość. Dom, ogród, lokal, sala zabaw, las, podwórko. Dopasowuję się zarówno do miejsca jak i pogody, więc nie ma problemu, żeby szybko przerzucić się z ogrodu do domu.

Praca na 100%

Jesteś dla mnie tym jedynym klientem i zależy mi na tym, żebyś otrzymał idealną imprezę dla swojego dziecka. Bo urodziny to jest jego dzień, na który dzieci często czekają z utęsknieniem. Pokazuję, że oprócz prezentów jest jeszcze super zabawa oraz dużo śmiechu i uśmiechu. A zawsze pracuję na maksa, żeby impreza była naprawdę super i żeby dzieci dobrze się bawiły.

Kursy, szkolenia, certyfikaty

Biorę udział w różnych kursach i warsztatach, dzięki czemu dostajesz wysokiej klasy usługę oraz oryginalne, czasem niepowtarzalne zabawy i  atrakcje nie tylko na urodziny, ale i na inne imprezy gdzie są dzieci.  Ukończyłam wiele kursów dla animatorów na poziomie zaawansowanym. Wiem jak pracować z grupą 4-latków oraz 12-latków. Szkoliłam się w prowadzeniu urodzin czy innych mniejszych imprez oraz tych dla większej liczby dzieci. Dodatkowo ukończyłam kursy zaawansowane z malowania twarzy oraz dekoracji balonowych i kręcenia cudów z balonów. Cały czas się szkolę i rozwijam, żeby dzieci bawiły się jak najlepiej 🙂

Materiały

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci w pracy używam materiałów najwyższej jakości, które nie uczulają (np. farbki). Posiadam materiały do pracy z dziećmi w różnym wieku, żeby dopasować się nie tylko do młodszych i starszych, ale również do upodobań dzieci i potrzeb danej grupy. Używam sprzętu wysokiej jakości, a także stawiam na nowości sprzętowe, żeby dzieci miały oryginalne i niepowtarzalne zabawy.

Podsumowując – dostajesz usługę na najwyższym poziomie, która łączy wyszkolenie, doświadczenie, zaangażowanie, jakość materiałów

Dodatkowa oferta

Oprócz urodzin zajmuję się również animacjami na różnego rodzaju imprezach. Organizuję przyjęcia, imprezy. Prowadzę konkursy, gry i zabawy, taniec, zabawy z chustą, pokaz baniek mydlanych. Możliwa jest również indywidualna oferta. Proszę dać znać.

Kontakt - napisz, zadzwoń

adres email

olga.wierzbicka@wp.pl

telefon od 9:00 - 21:00

793 649 456

facebook

LilkaPl

Formularz kontaktowy

Email

Jak mogę pomóc?

Odpowiem na wszelkie pytania, ceny, watpliwości.

Doradzę, podpowiem, podzielę się doświadczeniem.


Jak zaplanować urodziny dziecka, żeby były idealne

Organizacja urodzin to czasem ciężkie zajęcie. Zabiera dużo czasu, bo trzeba wszystko zaplanować, przygotować i jeszcze zabawiać dzieci. Tu z pomocą wchodzę ja – animatorka zabaw dla dzieci. Prowadzę urodziny dla dzieci w różnym wieku – zarówno dla 5-latka jak i 10-latka, dla chłopaka i dziewczyny. Mogą to być urodziny tematyczne albo ogólne z wybranymi atrakcjami – puszczanie baniek dużych i małych, zamykanie w bańce, gry i zabawy z chustą animacyjną, gry i zabawy z liną, gry i zabawy sportowe i zręcznościowe, tańce i układy taneczne, tatuaże brokatowe. Posiadam dużo sprzętu do zabawy a do tego mam głowę pełną pomysłów do różnych zabaw, żeby dzieci miło i radośnie spędziły czas na urodzinach czy jakiejkolwiek innej imprezie. Nie musisz więc samemu planować urodzin, zajmę się tym ja – wieloletnia animatorka z doświadczeniem. Dostaniesz usługę najwyższej jakości a Twoje dziecko dużo zabawy, śmiechu i niezapomnianą imprezę.

Udane imprezy dla dzieci w Żarach tylko z animatorką

Jeśli chcesz zorganizować imprezę dla dzieci z animatorką, która wprowadzi dużo energii, rozbawi zabawi dzieci przez godzinę albo i kilka, to świetnie się składa. Zamawiając moje usługi, dostaniesz wysoką jakość usług popartą wieloletnim doświadczeniem, wieloma ukończonymi kursami, wieloma poprowadzonymi imprezami. Dodaj do tego wielkie zaangażowanie i przygotowanie do każdej imprezy. Działanie na 100% na Twojej imprezie czy też na imprezie organizowanej przez Ciebie. Czy to będą małe urodziny dla 4-latka czy wielki bal do grupy dzieci z przedszkola czy szkoły. Nieważne czy to będzie piknik, festyn czy impreza rodzinna. Każde z nich jest dla mnie tą jedyną imprezą a Ty jesteś tym jedynym klientem. Zapraszam do kontaktu i omówienia potrzeb, żebyśmy zrobili wymarzoną imprezę dla dzieci 🙂