Animatorka dla dzieci

Dobra animatorka

Cześć, tu Olga. Jestem animatorką zabaw dla dzieci z wieloletnim doświadczeniem. Prowadzę urodziny i inne imprezy dla dzieci w Żaganiu i okolicach. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Imprezy dla dzieci

Żagań to jedna z tych miejscowości, gdzie organizuję dzieciom dobrą zabawę na urodzinach oferując im dużo dobrej zabawy w różnej formie: gry i zabawy zręcznościowe, sportowe; duże i małe bańki mydlane, modelowanie balonów, malowanie twarzy, zabawy z liną i chustą animacyjną, kącik kreatywny, tatuaże brokatowe, tańce i układy taneczne, śmieszne zabawy. Zapoznaj się z całą ofertą animacji dla dzieci.

Oprócz urodzin dla dzieci w Żaganiu prowadzę również inne imprezy dla dzieci – bale, Andrzejki, festyny, pikniki, Mikołajki, animacje na weselu, itp.
Czemu wybrać mnie jako animatora? Dostajesz najwyższą jakość usług, potwierdzoną wieloma zadowolonymi klientami, wieloma certyfikatami ukończonych szkoleń oraz wieloletnim doświadczeniem. Dzieci dostają dużą porcję zabaw, atrakcji i śmiechu 🙂

Olga Wierzbicka

Urodziny tematyczne
Organizuję urodziny dziecka związane z różnym tematem.
Olga Wierzbicka
Profesjonalny animator zabaw dla dzieci.
Kilka lat doświadczenia.
Wiele ukończonych kursów.
Wielu zadowolonych klientów
Setki wybawionych dzieci 🙂
 • Urodziny dla dziecka

  Organizacja urodzin dla dziecka wg potrzeb i upodobań. Mogą być urodziny tematyczne lub z wybranymi opcjami z poniższych

 • Kręcenie balonów

  Dzieci otrzymają różne cuda z balonów: zwierzęta, postacie, superbohaterów, pojazdy itp. Proste lub zaawansowane.

 • Animacje na imprezach

  Zabawiam dzieci na piknikach, festynach, imprezach masowych. Gry i zabawy, śmieszne konkursy, stoiska dla dzieci.

 • Animator na wesele

  Dzieci na weselu będą się świetnie bawiły, a rodzice będą mogli pobawić się ze sobą. Możliwa niespodzianka dla Pary Młodej.

 • Animator dziecięcy

  Prowadzę wszelkie bale i imprezy dla dzieci. Możesz wybierać z pełnego wachlarza opcji zabaw i atrakcji. Zapraszam do kontaktu.

 • Dekoracje balonowe

  Tworzę bramy balonowe, łuki, girlandy, słupy, kolumny z balonów. Dekoracje na różne okazje: otwarcie sklepu, jubileusz firmy, na bale itp.

Przyjecię urodzinowe

organizacja urodzin dziecka może być przyjemna - wybierz co chcesz na imprezie dla dzieci

Poniżej znajdziesz kilka dostępnych opcji na każdą imprezę dla dzieci. Czy to będą urodziny, bal, piknik, festyn, Andrzejki, Mikołajki, impreza rodzinna czy jakakolwiek inna, gdzie są dzieci 🙂

 • urodziny tematyczne

  np. pirackie, sportowe, dla księżniczki itp. Wedle potrzeb.

 • skręcanie balonów

  różne proste i zaawansowane cuda z balonów; małe, średnie i wielkie. Zwierzęta, postacie, bohaterowie z bajek, wzory, dekoracje

 • gry i zabawy

  wspólne gry i zabawy integrujące grupę albo; zabawy zręcznościowe, kreatywne

 • bańki mydlane

  małe i wielkie bańki mydlane; do tego zamykanie dzieci w bańce; dzieci mogą same puszczać bańki, jak również mogę zrobić pokaz baniek

 • malowanie twarzy

  proste oraz zaawansowane wzory i malunki na twarzy, rękach.

 • taniec i muzyka

  tańce z układami do popularnych i dynamicznych piosenek dla dzieci oraz starych i aktualnych hitów

 • konkursy

  konkurencje dla lubiących rywalizację, gdzie dodatkowo jest śmiech i dobra zabawa

 • organizacja urodzin

  całościowa organizacja przyjęcia urodzinowego. Animacje dla dzieci, gry i zabawy, konkursy, dekoracje. Daj znać, co chcesz, a wszystkim się zajmę

Miejsce imprezy

Tak naprawdę animacje na imprezie prowadzę w każdym miejscu. W domu, na sali zabaw, w lokalu, na dworze czy nawet w mieszkaniu. Żagań ma sporo ciekawych miejsc, gdzie można zorganizować imprezę dla dzieci. Zawsze przygotowuję się pod dane miejsce, żeby impreza była najwyższej jakości.
Dojeżdżam do miejscowości oddalonych do 70km od Zielonej Góry.

Praca na 100%

Do każdego klienta podchodzę indywidualnie. Począwszy od ułożenia, przygotowania planu imprezy, spojrzenia na potrzeby i zainteresowania dziecka, po pełne zaangażowania prowadzenie samej imprezy. Nie ma znaczenia czy to będą urodziny dla 4-latków, czy dla 10-latków. Grupa może mieć czwórkę dzieci albo i piętnastkę. Zawsze działam na 100%, bo każde dziecko chce mieć super zabawę na swoich urodzinach.

Kursy, szkolenia, certyfikaty

Zależy mi na jak najlepszej jakości, jak najlepszej organizacji imprez i żeby dzieci jak najlepiej się bawiły. Żeby to osiągnąć, stawiam na ciągły rozwój. Biorę udział w wielu szkoleniach w Polsce i zagranicą, żeby zdobywać nowe rzeczy i ulepszać obecne umiejętności. Dzięki temu jestem w stanie zaoferować dzieciom oryginalne, śmieszne i ciekawe gry i zabawy, fajne układy taneczne, super cuda balonowe małe i duże. Dbam również o zdrowie dzieci używając sprzętu wysokiej jakości, farb, które nie uczulają. Żeby mieć lepszy kontakt z dziećmi ukończyłam kurs NVC, który pozwala mi lepiej się do nich dopasować, dzięki czemu dzieci naprawdę dobrze się bawią.

Materiały

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci w pracy używam materiałów najwyższej jakości, które nie uczulają (np. farbki). Posiadam materiały do pracy z dziećmi w różnym wieku, żeby dopasować się nie tylko do młodszych i starszych, ale również do upodobań dzieci i potrzeb danej grupy. Używam sprzętu wysokiej jakości, a także stawiam na nowości sprzętowe, żeby dzieci miały oryginalne i niepowtarzalne zabawy.

Podsumowując – dostajesz usługę na najwyższym poziomie, która łączy wyszkolenie, doświadczenie, zaangażowanie, jakość materiałów.

Dodatkowa oferta

Oprócz urodzin zajmuję się również animacjami na różnego rodzaju imprezach. Organizuję przyjęcia, imprezy. Prowadzę konkursy, gry i zabawy, taniec, zabawy z chustą, pokaz baniek mydlanych. Możliwa jest również indywidualna oferta. Proszę dać znać.

Kontakt - napisz, zadzwoń

adres email

olga.wierzbicka@wp.pl

telefon od 9:00 - 21:00

793 649 456

facebook

LilkaPl

Formularz kontaktowy

Email

Jak mogę pomóc?

Odpowiem na wszelkie pytania, ceny, watpliwości.

Doradzę, podpowiem, podzielę się doświadczeniem.


Co wybrać na urodziny dziecka, żeby dzieci dobrze się bawiły?

Już dla dzieci od 4. roku życia można wynająć animatora, który zorganizuje i poprowadzi urodziny dla dzieci w Żaganiu. Repertuar dostępnych atrakcji jest naprawdę duży, więc dla każdego dziecka znajdzie się przynajmniej kilka rzeczy, które mu się spodobają. A możesz wybierać z takich opcji jak: malowanie twarzy, gry i zabawy zręcznościowe, zabawy z liną, zabawy z chustą animacyjną, gry i zabawy sportowe i logiczne, tatuaże brokatowe, kącik kreatywny, kręcenie balonów, szukanie skarbów, podchody, bańki mydlane i zamykanie w bańce, konkursy i konkurencje zręcznościowe, taniec z układami tanecznymi. Do tego oferuję profesjonalne dekoracje balonowe, które ubarwią lokal na urodziny, dom, mieszkanie czy wejście do lokalu. Mogę prowadzić urodziny z wybranymi atrakcjami albo poprowadzić urodziny tematyczne z tematem, którym dziecko się interesuje. Urodziny sportowe, piłkarskie, dla księżniczki, pirackie, detektywistyczne, Minecraft i inne. Wybór jest naprawdę duży.

Jak dobrze zaplanować organizację urodzin dla dzieci w Żaganiu?

Żeby dobrze zaplanować imprezą urodzinową dla dziecka, trzeba wiedzieć kilka rzeczy. Kiedy ma być impreza, dla ilu dzieci i w jakim wieku, w jakim miejscu – lokal, dom, sala zabaw, podwórko, i najważniejsze – czym interesuje się dziecko, co lubi a czego nie. Jako animatorka zawsze zadaję te pytania. Pomagają one w organizacji wymarzonych urodzin czy innej imprezy dla dzieci. Możemy wtedy wszystko dobrać do dzieci i zaplanować tak, żeby impreza była naprawdę udana i żeby dzieci dobrze się bawiły.
Mam wiele lat doświadczenia, które pozwala mi lepiej dopasować się do dzieci. Dzięki wielu ukończonym kursom i warsztatom dla animatorów, umiem pracować z dziećmi w różnym wieku. Nie ważne czy będą to 5-latki czy 9-latki. Nie ważne czy grupa będzie mała, czy duża. Każdą imprezę prowadzę na maksa i z wielkim zaangażowaniem, bo każdy klient jest jest tym jedynym, a każde dziecko chce mieć super imprezę. Serdecznie zapraszam do kontaktu, gdzie omówimy Twoje i dziecka potrzeby.