Animatorka dla dzieci

Dobra animatorka

Cześć, tu Olga. Jestem animatorką dziecięcą. Prowadzę urodziny dla dzieci oraz inne, podobne imprezy w Świebodzinie i miastach do 70 km od Zielonej Góry. Zapraszam do zapoznania się z moją ofertą.

Imprezy dla dzieci

Organizuję i prowadzę urodziny dziecka w Świebodzinie. W ofercie mam wiele opcji takich jak gry i zabawy sportowe, gry i zabawy zręcznościowe, kręcenie cudów z balonów, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, małe i wielkie bańki mydlane, kącik kreatywny, tatuaże brokatowe, tańce i układy taneczne. A to jeszcze nie koniec. Zapoznaj się niżej ze szczegółową ofertą.

Zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą animacji w Świebodzinie. Bo oprócz urodzin dla dzieci, prowadzę jeszcze inne imprezy dla dzieci.
Czemu wybrać mnie jako animatora? Dostajesz najwyższą jakość usług, połączoną z wieloletnim doświadczeniem, wieloma kursami dla animatorów. Stawiam na jakość materiałów oraz zaangażowanie i podejście do dzieci.

Olga Wierzbicka

Urodziny tematyczne
Organizuję urodziny dziecka związane z różnym tematem.
Olga Wierzbicka
Profesjonalny animator zabaw dla dzieci.
Kilka lat doświadczenia.
Wiele ukończonych kursów.
 • Urodziny dla dziecka

  Organizacja urodzin dla dziecka wg potrzeb i upodobań. Mogą być urodziny tematyczne lub z wybranymi opcjami z poniższych

 • Modelowanie balonów

  Kręcenie balonów to opcja dla tych, którzy chcą mieć z balonów różne zwierzęta, postacie, superbohaterów, postacie z bajek, pojazdy itp.

 • Animacje na imprezach

  Zabawiam dzieci na piknikach, festynach, imprezach masowych. Gry i zabawy, śmieszne konkursy, stoiska dla dzieci.

 • Animator na wesele

  Jako animatorka weselna zajmę się dziećmi tak, by i one dobrze się bawiły na weselu. Bo wesele dla dzieci również może być super.

 • Animator dziecięcy

  Prowadzę wszelkie bale i imprezy dla dzieci. Zapraszam do kontaktu.

Przyjecię urodzinowe

czyli organizacja urodzin dziecka Świebodzin - idealna impreza z animatorką

Kilka przykładów tego, co może być na urodzinach Twojego dziecka. Mam spory repertuar gier i zabaw różnego rodzaju – zarówno zręcznościowych, sportowych jak i na rywalizację. Jeśli dzieci lubią taniec, w repertuarze mam wiele układów tanecznych. Możemy zamykać dzieci w bańce albo szukać skarbu. Opcji jest naprawdę wiele.

 • urodziny tematyczne

  np. pirackie, sportowe, dla księżniczki itp. Wedle potrzeb.

 • skręcanie balonów

  różne proste i zaawansowane cuda z balonów; małe, średnie i wielkie. Zwierzęta, postacie, bohaterowie z bajek, wzory, dekoracje

 • gry i zabawy

  wspólne gry i zabawy integrujące grupę albo; zabawy zręcznościowe, kreatywne

 • bańki mydlane

  małe i wielkie bańki mydlane; do tego zamykanie dzieci w bańce; dzieci mogą same puszczać bańki, jak również mogę zrobić pokaz baniek

 • malowanie twarzy

  proste oraz zaawansowane wzory i malunki na twarzy, rękach.

 • taniec i muzyka

  tańce z układami do popularnych i dynamicznych piosenek dla dzieci oraz starych i aktualnych hitów

 • konkursy

  konkurencje dla lubiących rywalizację, gdzie dodatkowo jest śmiech i dobra zabawa

 • organizacja urodzin

  całościowa organizacja przyjęcia urodzinowego. Animacje dla dzieci, gry i zabawy, konkursy, dekoracje. Daj znać, co chcesz, a wszystkim się zajmę

Miejsce imprezy

Animację prowadzę w domu jubilata a także w wyznaczonym przez Ciebie miejscu Świebodzinie lub okolicach. Czy to będzie lokal urodzinowy, sala zabaw, plener, park. Mogę również zorganizować takie miejsce, jeśli chcesz.
Dojeżdżam do miejscowości oddalonych do 70km od Zielonej Góry.

Praca na 100%

Pracuję zawsze na maksa. Do każdej osoby, do każdego zlecenie podchodzę indywidualnie, bo każdy chce mieć super imprezę. Każde dziecko ma swoje własne potrzeby, a rodzice wymagania, dlatego każdy plan jest skrojony i dopasowany pod dziecko, imprezę i okazję. Zależy mi na jakości, więc do każdej imprezy odpowiednio się przygotowuję, niezależnie czy to będą urodziny 5-latka, czy wielka masowa impreza.

Kursy, szkolenia, certyfikaty

Biorę udział w różnych szkoleniach i warsztatach, żeby świadczyć jeszcze lepsze usługi oraz poszerzać wachlarz atrakcji nie tylko na urodziny, ale i na inne imprezy gdzie są dzieci. Czy to będą masowe imprezy typu pikniki, festyny, bale dla dzieci czy te mniejsze jak urodziny dziecka, animacje na weselu. Ukończyłam wiele kursów dla animatorów na poziomie zaawansowanym. Wiem jak pracować z grupą 4-latków oraz 12-latków. Szkoliłam się w prowadzeniu urodzin czy innych mniejszych imprez oraz tych dla większej liczby dzieci. Dodatkowo ukończyłam kursy zaawansowane z malowania twarzy oraz dekoracji balonowych i kręcenia cudów z balonów.

Materiały

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci w pracy używam materiałów najwyższej jakości, które nie uczulają (np. farbki). Posiadam materiały do pracy z dziećmi w różnym wieku, żeby dopasować się nie tylko do młodszych i starszych, ale również do upodobań dzieci i potrzeb danej grupy. Używam sprzętu wysokiej jakości, a także stawiam na nowości sprzętowe, żeby dzieci miały oryginalne i niepowtarzalne zabawy.

Podsumowując – dostajesz usługę na najwyższym poziomie, która łączy wyszkolenie, doświadczenie, zaangażowanie, jakość materiałów

Dodatkowa oferta

Oprócz urodzin zajmuję się również animacjami na różnego rodzaju imprezach. Organizuję przyjęcia, imprezy. Prowadzę konkursy, gry i zabawy, taniec, zabawy z chustą, pokaz baniek mydlanych. Możliwa jest również indywidualna oferta. Proszę dać znać.

Kontakt - napisz, zadzwoń

adres email

olga.wierzbicka@wp.pl

telefon od 9:00 - 21:00

793 649 456

facebook

LilkaPl

Formularz kontaktowy

Email

Jak mogę pomóc?

Odpowiem na wszelkie pytania, ceny, watpliwości.

Doradzę, podpowiem, podzielę się doświadczeniem.


Oryginalne urodziny dla dziecka w Świebodzinie z animatorką

Świebodzin to miasto, gdzie jako animatorka prowadzę urodziny dziecka w różnym wieku. Dostosowuję się do potrzeb, zainteresowań solenizanta jak również wymagań rodziców. Dołączam do tego swoje doświadczenie, żeby wspólnie wypracować plan na wymarzone urodziny dla Twojego dziecka. Do wyboru jest wiele atrakcji takich jak gry i zabawy sportowe, rekreacyjne czy zręcznościowe; puszczanie baniek mydlanych i zamykanie dzieci w bańce, malowanie twarzy, zabawy z chustą animacyjną. śmieszne konkurencje, taniec i układy taneczne, modelowanie balonów, tatuaże brokatowe. Zawsze jest dużo zabawy, śmiechu i dobrego humoru. Staram się zawsze indywidualnie podchodzić do dzieci oraz integrować grupę, żeby wszyscy razem się bawili. Jeśli interesuje Cię sprawdzony animator zabaw dla dzieci w Świebodzinie, to idealnie się składa.

Urodziny dla dzieci w różnym wieku w Świebodzinie

Wszelkie imprezy urodzinowe prowadzę już dla dzieci od 3. roku życia. Wiadomo, że inaczej będą wyglądały urodziny dla 3-latka, dla 4-latka, 5-latka, a inaczej dla 6-latka, 7-latka czy 8-latka. Moja oferta dostosowana jest do dzieci w każdym wieku. Młodsze dzieci dostaną zabawy i atrakcje dostosowane do ich wieku, a dzieci starsze będą miały zabawy i atrakcje, które wezmą pod uwagę ich wiek, upodobania i predyspozycje. Mam coś również i dla 9-latka, 10-latka, 11-latka czy nawet 12-latka. Tutaj dzieci wiedzą już konkretnie co lubią, czego potrzebują. Mają swoje hobby i zainteresowania. Mogą więc mieć urodziny tematyczne czyli powiązane z ich upodobaniami – urodziny piłkarskie, sportowe, detektywistyczne, poszukiwacza skarbu, księżniczki czy jakiekolwiek inne. Daj znać czego potrzebuje Twoje dziecko.