Animatorka dla dzieci

Dobra animatorka

Cześć, jestem animatorką prowadzącą urodziny dla dzieci oraz inne imprezy dla dzieci w Sulechowie i miastach do 70 km od Zielonej Góry. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Imprezy dla dzieci

Jednym z miejsc, gdzie prowadzę urodziny i animacje dla dzieci, jest Sulechów i okolice. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z pełną ofertą, gdzie wybierzesz opcje, które Cię interesują na imprezie dziecięcej. Od malowania twarzy, do gier i zabaw. Jeśli interesuje Cię oferta indywidualna, masz pytania, zapraszam do kontaktu. Pomogę, doradzę, podzielę się doświadczeniem.

Organizacja urodzin dziecka to nie jedyna usługa. Prowadzę również animacje na wszelkich imprezach, gdzie są dzieci: pikniki, festyny, wesela, bale.
Czemu wybrać mnie jako animatora? Wiele lat doświadczenia w prowadzeniu różnego rodzaju imprez, wiele szkoleń i kursów dla animatorów, żeby dzieci miały jeszcze lepszą zabawę. Zawsze 100% zaangażowania i podejścia do dzieci.

Olga Wierzbicka

Urodziny tematyczne
Organizuję urodziny dziecka związane z różnym tematem.
Olga Wierzbicka
Profesjonalny animator zabaw dla dzieci.
Kilka lat doświadczenia.
Wiele ukończonych kursów.
Wielu zadowolonych klientów
Setki wybawionych dzieci 🙂
 • Urodziny dla dziecka

  Organizacja urodzin dla dziecka wg potrzeb i upodobań. Mogą być urodziny tematyczne lub z wybranymi opcjami z poniższych

 • Modelowanie balonów

  Kręcenie balonów to opcja dla tych, którzy chcą mieć z balonów różne zwierzęta, postacie, superbohaterów, postacie z bajek, pojazdy itp.

 • Animacje na imprezach

  Zabawiam dzieci na piknikach, festynach, imprezach masowych. Gry i zabawy, śmieszne konkursy, stoiska dla dzieci.

 • Animator na wesele

  Jako animatorka weselna zajmę się dziećmi tak, by i one dobrze się bawiły na weselu. Bo wesele dla dzieci również może być super.

 • Animator dziecięcy

  Prowadzę wszelkie bale i imprezy dla dzieci. Możesz wybierać z pełnego wachlarza opcji zabaw i atrakcji. Zapraszam do kontaktu.

 • Dekoracje balonowe

  Tworzę bramy balonowe, łuki, girlandy, słupy, kolumny z balonów. Na otwarcie sklepu, jubileusz firmy, na bale itp.

Przyjecię urodzinowe

organizacja urodzin dziecka - wybierz z dostępnych propozycji zabaw i pomysłów na imprezę

Poniżej znajdziesz część dostępnych atrakcji, które mogą być na urodzinach Twojego dziecka, a także na innych imprezach dla dzieci: na piknikach, balach, festynach a także imprezach rodzinnych jak Komunia Święta, Chrzest czy jubileusz. Zapoznaj się z dostępnymi propozycjami i daj znać co Cię interesuje. Doradzę, podpowiem i podzielę się doświadczeniem, żebyście Wy i Wasze dzieci byli zadowoleni z imprezy 🙂

 • urodziny tematyczne

  np. pirackie, sportowe, dla księżniczki itp. Wedle potrzeb.

 • skręcanie balonów

  różne proste i zaawansowane cuda z balonów; małe, średnie i wielkie. Zwierzęta, postacie, bohaterowie z bajek, wzory, dekoracje

 • gry i zabawy

  wspólne gry i zabawy integrujące grupę albo; zabawy zręcznościowe, kreatywne

 • bańki mydlane

  małe i wielkie bańki mydlane; do tego zamykanie dzieci w bańce; dzieci mogą same puszczać bańki, jak również mogę zrobić pokaz baniek

 • zaplatanie warkoczyków

  oferta raczej dla dziewczyn; zaplatanie kolorowych warkoczyków

 • malowanie twarzy

  proste oraz zaawansowane wzory i malunki na twarzy, rękach.

 • taniec i muzyka

  tańce z układami do popularnych i dynamicznych piosenek dla dzieci oraz starych i aktualnych hitów

 • konkursy

  konkurencje dla lubiących rywalizację, gdzie dodatkowo jest śmiech i dobra zabawa

 • organizacja urodzin

  całościowa organizacja przyjęcia urodzinowego. Animacje dla dzieci, gry i zabawy, konkursy, dekoracje. Daj znać, co chcesz, a wszystkim się zajmę

 • tatuaże brokatowe

  wykonuję tatuaże brokatowe z różnymi wzorami, postaciami, zwierzętami

Miejsce imprezy

Animacje dla dzieci prowadzę w wielu miejscach w Sulechowie i okolicach. Czy będzie to sala zabaw, dom, podwórko, lokal czy cokolwiek innego, gdzie będzie miejsce i możliwości, dostaniesz ode mnie wysokiej jakości usługę, gdzie dzieci będą miały super zabawę.
Dojeżdżam do miejscowości oddalonych do 70km od Zielonej Góry.

Praca na 100%

Zawsze daję z siebie sto procent. Do każdego klienta mam indywidualne podejście, bo przecież każdy ma swoje potrzeby i wymagania. Dostosowuję się do Ciebie i Twojego dziecka i przygotowuję plan skrojony na miarę. Dzięki temu dostajecie (Wy i dzieci) super imprezę z wieloma zabawami, śmiechem i dużą dawką rozrywki. Zależy mi na tym, żeby Wasza impreza urodzinowa czy jakakolwiek inna, była jak najlepsza, wyjątkowa, dlatego do każdej imprezy przygotowuję się z wielkim zaangażowaniem. I nie ma znaczenia czy to będą urodziny 6-latka, czy festyn albo piknik dla dzieci.

Kursy, szkolenia, certyfikaty

Żeby świadczyć usługi wysokiej jakości, żeby każda impreza była wyjątkowa i dzieci super się bawiły, biorę udział w różnych szkoleniach i warsztatach. Ukończyłam sporo kursów dla animatorów na poziomie zaawansowanym. Wiem jak pracować z grupą 4-latków oraz 12-latków, dzięki czemu dzieci w każdym wieku dostaną imprezę dostosowaną do nich. Szkoliłam się w prowadzeniu imprez kameralnych a także tych masowych. Dodatkowo ukończyłam kursy zaawansowane z malowania twarzy oraz dekoracji balonowych i kręcenia cudów z balonów.

Materiały

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci w pracy używam materiałów najwyższej jakości, które nie uczulają (np. farbki). Posiadam materiały do pracy z dziećmi w różnym wieku, żeby dopasować się nie tylko do młodszych i starszych, ale również do upodobań dzieci i potrzeb danej grupy. Używam sprzętu wysokiej jakości, a także stawiam na nowości sprzętowe, żeby dzieci miały oryginalne i niepowtarzalne zabawy.

Podsumowując – dostajesz usługę na najwyższym poziomie, która łączy wyszkolenie, doświadczenie, zaangażowanie, jakość materiałów

Dodatkowa oferta

Oprócz urodzin zajmuję się również animacjami na różnego rodzaju imprezach. Organizuję przyjęcia, imprezy. Prowadzę konkursy, gry i zabawy, taniec, zabawy z chustą, pokaz baniek mydlanych. Możliwa jest również indywidualna oferta. Proszę dać znać.

Kontakt - napisz, zadzwoń

adres email

olga.wierzbicka@wp.pl

telefon od 9:00 - 21:00

793 649 456

facebook

LilkaPl

Formularz kontaktowy

Email

Jak mogę pomóc?

Odpowiem na wszelkie pytania, ceny, watpliwości.

Doradzę, podpowiem, podzielę się doświadczeniem.


Co dostaniesz od animatora dla dzieci w Sulechowie?

Zorganizowanie imprezy dla dzieci wymaga czasem sporo wysiłku, pomysłowości i czasu. Jeśli wolisz, żeby ktoś to za Ciebie zrobił, zdaj się na animatorkę zabaw dziecięcych, która zorganizuje dzieciom czas na imprezie. Nie ważne czy będą to urodziny, bal czy piknik. Profesjonalna animatorka potrafi zabawić dzieci na każdej imprezie. Dlatego zdaj się na mnie i powiedz czego potrzebujesz. Najpierw doradzę, zaplanuję a potem poprowadzę idealną imprezę dziecięcą. Mogą to być urodziny tematyczne, gdzie główną rolę odegra Harry Potter albo moty księżniczki czy też piłkarza. Dzieci mogą szukać skarbu albo brać udział w śmiesznych zabawach. Mogą zobaczyć pokaz wielkich baniek mydlanych, bawić się z chustą animacyjną. Może być malowanie twarzy dzieci albo kręcenie warkoczyków czy kręcenie balonów. A modelować balony potrafię na wysokim, profesjonalnym poziomie. Zorganizuję dzieciom zabawy z liną, z matami, gdzie młodzi będą mogli sprawdzić swoje umiejętności. Urządzimy kreatywny kącik, zatańczymy układ taneczny, zrobimy prezent dla jubilata. Mam głowę pełną pomysłów i odpowiadam na potrzeby każdego dziecka. Bo to zawsze przecież o nie chodzi, żeby czuli się i bawili jak najlepiej 🙂

Organizacja urodzin dziecka przez animatora – Sulechów i okolice.

Zastanawiasz się nad animatorem dla 3-latka albo 10-latka? Chcesz animatorkę na urodziny dziecka albo na bal w przedszkolu? Chcesz, żeby dzieci dobrze się bawiły na pikniku albo festynie? Idealnie się składa, bo mam wiele lat doświadczenia w prowadzeniu wszelkich imprez dla dzieci. Do tego ukończyłam wiele kursów, szkoleń i warsztatów dla animatorów na poziomie zaawansowanym, żeby jeszcze lepiej dzieci mogły się bawić i miały super zabawy. Czy to będą podchody, tańce, śmieszne albo zręcznościowe zabawy, staram się dopasować do dzieci i do całej grupy. Staram się też integrować grupę i włączać do zabawy również te mniej odważne i mniej śmiałe dzieci. Nic na siłę, za to dużo ciepła, uśmiechu i rozrywki pozwala takim dzieciom się przełamać, a pozostałym pozwala dobrze się bawić. Serdecznie zapraszam do kontaktu, gdzie omówimy Twoje potrzeby i wymagania. Jestem otwarta do rozmowy, chętnie doradzę i podpowiem najlepsze rozwiązanie. Jeśli cenisz sobie jakość, to idealnie się składa 🙂