Animatorka dla dzieci

Dobra animatorka

Cześć, tu Olga. Jako animatorka prowadzę urodziny dla dziecka oraz imprezy dla dzieci na różne okazje w Nowej Soli i miastach do 70 km od Zielonej Góry. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Imprezy dla dzieci

Nowa Sól to jedno z tych miast, gdzie zabawiam dzieci na urodzinach oferując im dużo zabawy i atrakcji w różnej formie: gry i zabawy sportowe oraz zręcznościowe, małe i wielkie bańki mydlane, kręcenie balonów, malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków, kącik kreatywny, tatuaże brokatowe, tańce i układy taneczne.  Zapoznaj się z całą ofertą, nie tylko urodzinową.

Oprócz urodzin dla dzieci w Nowej Soli prowadzę i organizuję również inne imprezy dla dzieci – bale, festyny, pikniki, animacje na weselu, itd.
Czemu wybrać mnie jako animatora? Dostajesz najwyższą jakość usług, potwierdzoną wieloma zadowolonymi klientami, wieloma certyfikatami ukończonych kursów oraz wieloletnim doświadczeniem. Stawiam na wysoką jakość materiałów, zaangażowanie i podejście do dzieci patrząc na ich potrzeby.

Olga Wierzbicka

Urodziny tematyczne
Organizuję urodziny dziecka związane z różnym tematem.
Olga Wierzbicka
Profesjonalny animator zabaw dla dzieci.
Kilka lat doświadczenia.
Wiele ukończonych kursów.
Wielu zadowolonych klientów
Setki wybawionych dzieci 🙂
 • Urodziny dla dziecka

  Organizacja urodzin dla dziecka wg potrzeb i upodobań. Mogą być urodziny tematyczne lub z wybranymi opcjami z poniższych

 • Modelowanie balonów

  Kręcenie balonów to opcja dla tych, którzy chcą mieć z balonów różne zwierzęta, postacie, superbohaterów, postacie z bajek, pojazdy itp.

 • Animacje na imprezach

  Zabawiam dzieci na piknikach, festynach, imprezach masowych. Gry i zabawy, śmieszne konkursy, stoiska dla dzieci.

 • Animatorka na wesele

  Jako animatorka weselna zajmę się dziećmi tak, by i one dobrze się bawiły na weselu. Bo wesele dla dzieci również może być super.

 • Animator dziecięcy

  Prowadzę wszelkie bale i imprezy dla dzieci. Możesz wybierać z pełnego wachlarza opcji zabaw i atrakcji. Zapraszam do kontaktu.

 • Dekoracje balonowe

  Tworzę bramy balonowe, łuki, girlandy, słupy, kolumny z balonów. Na otwarcie sklepu, jubileusz firmy, na bale itp.

Przyjecię urodzinowe

czyli organizacja urodzin dziecka Nowa Sól - to co możesz wybrać na imprezę urodzinową

Zapoznaj się z dostępnymi opcjami, które można wykorzystać na imprezie dla dzieci w Nowej Soli i okolicach.  Dopasuj opcje do swojego dziecka, bo Ty wiesz co je najbardziej interesuje i co najbardziej mu się spodoba. Mogę również doradzić tak, żeby były to najlepsze urodziny 🙂

 • urodziny tematyczne

  np. pirackie, sportowe, dla księżniczki itp. Wedle potrzeb.

 • skręcanie balonów

  różne proste i zaawansowane cuda z balonów; małe, średnie i wielkie. Zwierzęta, postacie, bohaterowie z bajek, wzory, dekoracje

 • gry i zabawy

  wspólne gry i zabawy integrujące grupę albo; zabawy zręcznościowe, kreatywne

 • bańki mydlane

  małe i wielkie bańki mydlane; do tego zamykanie dzieci w bańce; dzieci mogą same puszczać bańki, jak również mogę zrobić pokaz baniek

 • malowanie twarzy

  proste oraz zaawansowane wzory i malunki na twarzy, rękach.

 • taniec i muzyka

  tańce z układami do popularnych i dynamicznych piosenek dla dzieci oraz starych i aktualnych hitów

 • konkursy

  konkurencje dla lubiących rywalizację, gdzie dodatkowo jest śmiech i dobra zabawa

 • organizacja urodzin

  całościowa organizacja przyjęcia urodzinowego. Animacje dla dzieci, gry i zabawy, konkursy, dekoracje. Daj znać, co chcesz, a wszystkim się zajmę

Miejsce imprezy

Animację prowadzę w domu jubilata a także w wyznaczonym przez Ciebie miejscu Nowej Soli lub okolicach. Czy to będzie lokal urodzinowy, sala zabaw, plener, park. Mogę również zorganizować takie miejsce, jeśli chcesz.
Dojeżdżam do miejscowości oddalonych do 70km od Zielonej Góry.

Praca na 100%

Pracuję zawsze na maksa. Do każdej osoby, do każdego zlecenie podchodzę indywidualnie, bo każdy chce mieć super imprezę. Każde dziecko ma swoje własne potrzeby, a rodzice wymagania, dlatego każdy plan jest skrojony i dopasowany pod dziecko, imprezę i okazję. Zależy mi na jakości, więc do każdej imprezy odpowiednio się przygotowuję, niezależnie czy to będą urodziny 5-latka, czy wielka masowa impreza.

Kursy, szkolenia, certyfikaty

Biorę udział w różnych szkoleniach i warsztatach, żeby świadczyć jeszcze lepsze usługi oraz poszerzać wachlarz atrakcji nie tylko na urodziny, ale i na inne imprezy gdzie są dzieci. Czy to będą masowe imprezy typu pikniki, festyny, bale dla dzieci czy te mniejsze jak urodziny dziecka, animacje na weselu. Ukończyłam wiele kursów dla animatorów na poziomie zaawansowanym. Wiem jak pracować z grupą 4-latków oraz 12-latków. Szkoliłam się w prowadzeniu urodzin czy innych mniejszych imprez oraz tych dla większej liczby dzieci. Dodatkowo ukończyłam kursy zaawansowane z malowania twarzy oraz dekoracji balonowych i kręcenia cudów z balonów.

Materiały

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci w pracy używam materiałów najwyższej jakości, które nie uczulają (np. farbki). Posiadam materiały do pracy z dziećmi w różnym wieku, żeby dopasować się nie tylko do młodszych i starszych, ale również do upodobań dzieci i potrzeb danej grupy. Używam sprzętu wysokiej jakości, a także stawiam na nowości sprzętowe, żeby dzieci miały oryginalne i niepowtarzalne zabawy.

Podsumowując – dostajesz usługę na najwyższym poziomie, która łączy wyszkolenie, doświadczenie, zaangażowanie, jakość materiałów

Dodatkowa oferta

Oprócz urodzin zajmuję się również animacjami na różnego rodzaju imprezach. Organizuję przyjęcia, imprezy. Prowadzę konkursy, gry i zabawy, taniec, zabawy z chustą, pokaz baniek mydlanych. Możliwa jest również indywidualna oferta. Proszę dać znać.

Kontakt - napisz, zadzwoń

adres email

olga.wierzbicka@wp.pl

telefon od 9:00 - 21:00

793 649 456

facebook

LilkaPl

Formularz kontaktowy

Email

Jak mogę pomóc?

Odpowiem na wszelkie pytania, ceny, watpliwości.

Doradzę, podpowiem, podzielę się doświadczeniem.


Animatorka na urodziny dziecka w Nowej Soli – jak wybrać tę najlepszą?

Nowa Sól to miejsce, gdzie prowadzę urodziny dla dzieci od 4. roku życia. W repertuarze mam sporo zabaw, gier i atrakcji dla dzieci w różnym wieku, żeby każda grupa dobrze się bawiła. Wszystko dopasowane jest do potrzeb dzieci oraz rodziców, do zainteresowań solenizanta czy danej grupy, a także do tego, czego potrzebują dzieci w danej chwili, żeby dobrze się bawić. Używam sporo sprzętu wysokiej klasy, więc wybór jest naprawdę spory. Znam wiele zabaw, gier i konkurencji, które sprawią, że dzieci będą miały super zabawę i dużo rozrywki. Możemy sprawdzić ich umiejętności sportowe, zręczność, pomysłowość, kreatywność, współpracę i pracę w grupie, umiejętności manualne i co najważniejsze, czerpać przy tym dużo radości. Ukończyłam wiele kursów, szkoleń i warsztatów, dzięki czemu umiem pracować z małą jak i z dużą grupą dzieci. Podchodzę również do grupy jako całość, jak i patrzę na każde dziecko z osobna, żeby każdy gość dobrze spędzał czas.

Jak przebiega organizacja urodzin dla dzieci Nowa Sól i okolice

Oferta urodzinowa czy animacji w ogóle skierowana jest do dzieci w różnym wieku. Daj znać czego potrzebujesz, czym interesuje się dziecko. Dołączę do tego swoje doświadczenie i pomysły, żebyśmy wspólnie ustalili plan na niezapomnianą imprezę urodzinową dla Twojego dziecka. Oczywiście taki plan mogę wykonać również sama, jeśli zajdzie potrzeba. Wszystko jest kwestią dogadania się. Jestem otwarta i elastyczna, bo zależy mi na tym, żeby ten dzień dla syna czy córki był wyjątkowy. Jeśli szukasz czegoś specjalnego, dopasowanego do chłopaka czy dziewczyny, to idealne mogą się okazać urodziny tematyczne, które są robione pod dany temat. Czy to będzie Minecraft, piłka nożna, księżniczka, Kraina Lodu, piraci czy cokolwiek innego. Zapraszam do kontaktu.

Na jakie imprezy dla dzieci można zamówić animatorkę

Oprócz urodzin animator prowadzi wiele imprez dla dzieci. Są to zarówno te małe imprezy, jak i te duże, masowe, gdzie przewija się ich często w setkach. Jako animator prowadzę animacje dla dzieci na imprezach rodzinnych: wesele, Chrzest, Komunia Święta, rocznica, jubileusz. Prowadzę bale karnawałowe i inne bale dla dzieci w szkołach i przedszkolach. Opiekuję się dziećmi na weselach, imprezach firmowych albo gdy rodzice chcą wyjść na randkę, imprezę czy do kina. Prowadzę animacje na piknikach i festynach w Nowej Soli różnego rodzaju. Proponuję wspólne gry i zabawy sportowe, zręcznościowe, logiczne, które integrują jak również sprawiają dużo śmiechu i dobrego humoru. Do tego różne stoiska, jak na przykład zaplatanie warkoczyków, malowanie twarzy, puszczanie baniek, tatuaże brokatowe, skręcanie balonów.