Animatorka dla dzieci

Dobra animatorka

Cześć, jestem animatorką prowadzącą urodziny dla dzieci oraz inne imprezy dla dzieci w Krośnie Odrzańskim i miastach do 70 km od Zielonej Góry. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą.

Imprezy dla dzieci

Jednym z miejsc, gdzie prowadzę urodziny i animacje dla dzieci, jest Krosno Odrzańskie i okolice. Zabawiam tutaj dzieci na różnego rodzaju imprezach tych mniejszych i tych masowych. Organizuję dzieciom gry i zabawy, gdzie mogą się pośmiać, rozerwać. Maluję twarze, robię pokaz wielkich baniek. To tylko mały wycinek całej oferty animacji dla dzieci. Zapoznaj się z pełną ofertą.

Oczywiście organizacja urodzin dziecka to nie jedyna dostępna opcja. Prowadzę animacje na wszelkich imprezach, gdzie są dzieci: pikniki, festyny, wesela, bale.
Czemu wybrać mnie jako animatora? Wiele lat doświadczenia w prowadzeniu różnego rodzaju imprez, wiele szkoleń i kursów dla animatorów, żeby dzieci miały jeszcze lepszą zabawę. Zawsze 100% zaangażowania i podejścia do dzieci.

Olga Wierzbicka

Urodziny tematyczne
Organizuję urodziny dziecka związane z różnym tematem.
Olga Wierzbicka
Profesjonalny animator zabaw dla dzieci.
Kilka lat doświadczenia.
Wiele ukończonych kursów.
Wielu zadowolonych klientów
Setki wybawionych dzieci 🙂
 • Urodziny dla dziecka

  Organizacja urodzin dla dziecka wg potrzeb i upodobań. Mogą być urodziny tematyczne lub z wybranymi opcjami z poniższych

 • Modelowanie balonów

  Kręcenie balonów to opcja dla tych, którzy chcą mieć z balonów różne zwierzęta, postacie, superbohaterów, postacie z bajek, pojazdy itp.

 • Animacje na imprezach

  Zabawiam dzieci na piknikach, festynach, imprezach masowych. Gry i zabawy, śmieszne konkursy, stoiska dla dzieci.

 • Animator na wesele

  Jako animatorka weselna zajmę się dziećmi tak, by i one dobrze się bawiły na weselu. Bo wesele dla dzieci również może być super.

 • Animator dziecięcy

  Prowadzę wszelkie bale i imprezy dla dzieci. Możesz wybierać z pełnego wachlarza opcji zabaw i atrakcji. Zapraszam do kontaktu.

 • Dekoracje balonowe

  Tworzę bramy balonowe, łuki, girlandy, słupy, kolumny z balonów. Na otwarcie sklepu, jubileusz firmy, na bale itp.

Przyjecię urodzinowe

czyli organizacja urodzin dziecka - to co między innymi możesz wybrać na imprezę urodzinową

Poniżej znajdziesz część dostępnych atrakcji, które mogą być na urodzinach Twojego dziecka oraz innych imprezach typu bal, piknik, wesele, festyn, Komunia Święta czy jakakolwiek inna impreza, gdzie są dzieci. Zapoznaj się z dostępnymi opcjami, daj znać co Cię interesuje. Doradzę, podpowiem i podzielę się doświadczeniem, żebyście Wy i Wasze dzieci byli zadowoleni z imprezy 🙂

 • urodziny tematyczne

  np. pirackie, sportowe, dla księżniczki itp. Wedle potrzeb.

 • skręcanie balonów

  różne proste i zaawansowane cuda z balonów; małe, średnie i wielkie. Zwierzęta, postacie, bohaterowie z bajek, wzory, dekoracje

 • gry i zabawy

  wspólne gry i zabawy integrujące grupę albo; zabawy zręcznościowe, kreatywne

 • bańki mydlane

  małe i wielkie bańki mydlane; do tego zamykanie dzieci w bańce; dzieci mogą same puszczać bańki, jak również mogę zrobić pokaz baniek

 • zaplatanie warkoczyków

  oferta raczej dla dziewczyn; zaplatanie kolorowych warkoczyków

 • malowanie twarzy

  proste oraz zaawansowane wzory i malunki na twarzy, rękach.

 • taniec i muzyka

  tańce z układami do popularnych i dynamicznych piosenek dla dzieci oraz starych i aktualnych hitów

 • konkursy

  konkurencje dla lubiących rywalizację, gdzie dodatkowo jest śmiech i dobra zabawa

 • organizacja urodzin

  całościowa organizacja przyjęcia urodzinowego. Animacje dla dzieci, gry i zabawy, konkursy, dekoracje. Daj znać, co chcesz, a wszystkim się zajmę

 • tatuaże brokatowe

  wykonuję tatuaże brokatowe z różnymi wzorami, postaciami, zwierzętami

Miejsce imprezy

Animację prowadzę w wybranym przez Ciebie miejscu w Krośnie Odrzańskim lub okolicach. Nie ma znaczenia czy to będzie dom, lokal, sala zabaw, plener, park. Mogę również zorganizować takie miejsce, jeśli chcesz.
Dojeżdżam do miejscowości oddalonych do 70km od Zielonej Góry.

Praca na 100%

Pracuję zawsze na maksa. Do każdej osoby, do każdego zlecenie podchodzę indywidualnie, bo każdy chce mieć super imprezę. Każde dziecko ma swoje własne potrzeby, a rodzice wymagania, dlatego każdy plan jest skrojony i dopasowany pod dziecko, imprezę i okazję. Zależy mi na jakości, więc do każdej imprezy odpowiednio się przygotowuję, niezależnie czy to będą urodziny 5-latka, czy wielka masowa impreza.

Kursy, szkolenia, certyfikaty

Biorę udział w różnych szkoleniach i warsztatach, żeby świadczyć jeszcze lepsze usługi oraz poszerzać wachlarz atrakcji nie tylko na urodziny, ale i na inne imprezy gdzie są dzieci. Czy to będą masowe imprezy typu pikniki, festyny, bale dla dzieci czy te mniejsze jak urodziny dziecka, animacje na weselu. Ukończyłam wiele kursów dla animatorów na poziomie zaawansowanym. Wiem jak pracować z grupą 4-latków oraz 12-latków. Szkoliłam się w prowadzeniu urodzin czy innych mniejszych imprez oraz tych dla większej liczby dzieci. Dodatkowo ukończyłam kursy zaawansowane z malowania twarzy oraz dekoracji balonowych i kręcenia cudów z balonów.

Materiały

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci w pracy używam materiałów najwyższej jakości, które nie uczulają (np. farbki). Posiadam materiały do pracy z dziećmi w różnym wieku, żeby dopasować się nie tylko do młodszych i starszych, ale również do upodobań dzieci i potrzeb danej grupy. Używam sprzętu wysokiej jakości, a także stawiam na nowości sprzętowe, żeby dzieci miały oryginalne i niepowtarzalne zabawy.

Podsumowując – dostajesz usługę na najwyższym poziomie, która łączy wyszkolenie, doświadczenie, zaangażowanie, jakość materiałów

Dodatkowa oferta

Oprócz urodzin zajmuję się również animacjami na różnego rodzaju imprezach. Organizuję przyjęcia, imprezy. Prowadzę konkursy, gry i zabawy, taniec, zabawy z chustą, pokaz baniek mydlanych. Możliwa jest również indywidualna oferta. Proszę dać znać.

Kontakt - napisz, zadzwoń

adres email

olga.wierzbicka@wp.pl

telefon od 9:00 - 21:00

793 649 456

facebook

LilkaPl

Formularz kontaktowy

Email

Jak mogę pomóc?

Odpowiem na wszelkie pytania, ceny, watpliwości.

Doradzę, podpowiem, podzielę się doświadczeniem.


Czy warto zamówić animatora dla dzieci w Krośnie Odrzańskim?

Jeśli nie interesują Cię sale zabaw, szukasz czegoś innego, chcesz, żeby dzieci miały zorganizowaną zabawę dopasowaną do ich potrzeb, to wynajęcie animatora będzie jak najbardziej na miejscu. Jako animatorka zaplanuję i poprowadzę urodziny dziecka w najbardziej dopasowany sposób jak to tylko możliwe. Najpierw przeprowadzamy rozmowę. Mówisz czego potrzebujesz, jakie atrakcje Cię interesują. Mówisz kilka zdań o dziecku – czym się interesuje, co lubi robić a czego nie. Dołączam do tego swoje pomysły, dzielę się doświadczeniem i na tej podstawie ustalamy plan na idealne urodziny czy idealną imprezę dziecięcą. A możliwości jest naprawdę sporo. Jeśli będą to urodziny tematyczne, to cała impreza będzie toczyła się wg planu z głównym tematem w tle. A na imprezie mogą być bańki mydlane, gdzie mogę zrobić pokaz wielkich baniek albo zamykać dzieci w bańce. Może być malowanie twarzy, tatuaże brokatowe albo kręcenie balonów. Dziewczyny mogą mieć zaplatane warkoczyki. Grupa może się bawić wspólnie – z chustą animacyjną, z liną, workami do skakania, grami i matami zręcznościowymi. Możemy stworzyć kącik artystyczny, kreatywny. Zatańczymy układ taneczny i będziemy bawić się w śmieszne zabawy przy muzyce. Możliwości jest naprawdę mnóstwo. Daj znać, czego potrzebujesz.

Organizacja i przebieg urodzin dziecka wg wybranego planu – Krosno Odrzańskie i okolice.

Ofertę urodzinową czy animacji w ogóle dostosowuję do dzieci w różnym wieku. Ukończyłam wiele kursów i szkoleń dla animatorów, dzięki czemu umiem zabawiać dzieci w wieku 4 lat jak i 12 lat. Dopasowuję się do całej grupy, jak również do staram się podejść każdego dziecka indywidualnie, żeby każde dziecko z osobna dobrze się bawiło na imprezie. Niezależnie właśnie czy ma 5 czy 10 lat. Dodatkowo wiele lat doświadczenia w pracy animatora pozwala mi lepiej spojrzeć na dzieci, lepiej się do nich dopasować i poprowadzić tak, żeby i te nieśmiałe dzieci włączały się do zabawy. Staram się integrować grupę, żeby dzieci się zapoznały, bo dzięki temu lepiej czują się na danej imprezie.
Urodziny dziecka mogą przebiegać wg ustalonego planu, jednak jestem elastyczna, obserwują dzieci i podążam za ich potrzebami, Każda grupa jest inna i czego inne chce, coś innego ją bawi i interesuje w danym momencie. Krosno i okolice to miejsce gdzie działam. Daj znać czego potrzebujesz, kiedy i jaka impreza się szykuje, a przygotuję plan skrojony dla Ciebie.